Výstavné stany

Najpredávanejšie

15.3. jsme začali s predajom stanov Naturelax Komfort COOL PET, dodánie kurýrom bude realizováno od 25. aprila 2022. Prvých 20 kupujících, ktorý objednajú a uhradia za stan do 24.aprila 2022, dostanú zadarmo k zakúpenému stanu kompletnú sadu tyčiek na postavenie verandy stanu, ktorých kupná cena je 45€. 

Výstavy alebo vonkajšie aktivity v prírode môžete so svojím domácim miláčikom absolvovať v tieni prístrešku či stanu pre zvieratá. V tejto kategórii nájdete niekoľko druhov skladacích nepremokavých stanov, ktoré ľahko preveziete a zložíte kdekoľvek bude treba. Všetky prístrešky z tejto kategórie pojmú niekoľko osôb, takže sa do nich hravo vojdete aj so svojim chlpatým kamarátom. Jednoduché prístrešky aj stany pre zvieratá sú spoľahlivou ochranou proti vetru, dažďu aj slnku.
Ľahkú manipuláciu pri skladaní prístrešku pre najlepších priateľov človeka zaručuje bežná konštrukcia, na ktorú ste zvyknutí od klasických stanov. Základné prístrešky z ponuky sa podobajú veľkému dáždniku, ku ktorého zadnej časti môžete zipsom pripnúť odnímateľný ochranný diel. Rovnako ako stan ide aj tento typ prístrešku uchytiť do zeme, aby odolal náporom počasia. V prípade klasických výstavných stanov môžete vyberať z typu "bez podlahy" aj "s podlahou".

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov
Avitex,s.r.o.
Rybná 716/24
11000 Praha 1
Česká Republika
IČO: 60745291
IČ DPH (DIČ): CZ60745291
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
English
en
German
de
Italian
it
Slovak
sk